Kobiece i męskie brwi

Brwi są człowiekowi potrzebne dla ochrony twarzy i oczu przed wilgocią. Mogą mieć bardzo różny kształt, kolor i gęstość. Kobiety często nie są zadowolone z wyglądu swoich brwi, dlatego próbują zmienić ich kształt czy kolor.

Czasami samodzielnie korygują kształt łuku brwiowego, co nie zawsze się udaje i może w efekcie wyglądać groteskowo lub strasznie. Dobrze jest skorzystać z doświadczenia kosmetyczki, która profesjonalnie wykona zabieg regulacji brwi, doradzi jak je pielęgnować. Brwi należy systematycznie i dokładnie regulować, żeby nasza twarz wyglądała zawsze dobrze, pogodnie a oczy miały wyraziste spojrzenie.

Mężczyźni nie przywiązują tak dużej wagi do wyglądu brwi jak kobiety. Męskie brwi są wyrazistsze, gęściejsze, bujniejsze. Panowie raczej nie regulują łuków brwiowych, jeśli już chcą coś zmienić to najczęściej kolor lub delikatnie przycinają zbyt długie, sztywne włoski brwiowe.

Gabinety kosmetyczne mają obecnie całą gamę zabiegów poświęconych brwiom i wychodzą z ofertą do kobiet i mężczyzn rozwiązując ich estetyczne problemy.

https://www.pro-mar.com.de/ masaż relaksacyjny wołomin