Pani w swetrze

sluchawki.nokia6300.pl

Czy w grubym, zimowym swetrze w ogóle da się wyglądać atrakcyjnie? Jasne, że tak. Co więcej, poprzez dobór odpowiedniego do naszej sylwetki fasonu, jesteśmy nawet w stanie delikatnie „podrasować” wygląd, tak by wyglądać młodziej, szczuplej, smuklej. Wystarczy tylko umieć właściwie obchodzić się z modą, potrafić się nią bawić.

Panie, które gustują w ciepłych swetrach z golfem, będą jednak niepocieszone – ten model nie jest wskazany, jeśli chcemy się wizualnie wyszczuplić za pomocą stroju. Taki golf po prostu pogrubia, skraca sylwetkę. Tym samym, wskazany jest on tylko w przypadku pań prezentujących raczej chłopięcy typ figury.

Taki strój stwarza im bowiem szansę na to, by przedstawić swoją sylwetkę jako bardziej pełną. Dla pozostałych pań najlepszym wyjściem będzie ubiór na tak zwaną „cebulkę”, który jest zresztą bardzo modny w tym sezonie. Eksperymentując ze swetrami, warto podejmować próby zestawiania ze sobą tkanin o różnych fakturach. Można również się zdecydować na swetry damskie rozpinane.

Na przykład cienki, może nawet nieco przezroczysty golf w zestawieniu z grubą kamizelką z wełny, to prawdziwy strzał w dziesiątkę!.

drobna biżuteria