Piękno w stylu eko

www.52um.pl

Trend eko dotarł już niemal wszędzie. Od niedawna gości też w naszych salonach, kuchniach i łazienkach jako eko-wystrój wnętrz. Stworzony dla tych, którzy chcieliby żyć szanując naturę i wykorzystując ją w sposób świadomy i umiarkowany.

W rezultacie styl eko stanowi gustowne połączenie klasyki z nowoczesnością. Styl eko czerpie inspiracje oczywiście z natury. Jego bazą kolorystyczną jest biel, a efekt końcowy sprzyja wyciszeniu i relaksowi.

Pomieszczenia pozostają przestrzenne, ale wciąż przytulne. Prostota i umiar dyktują nie tylko wybór materiałów czy dodatków, ale także kształt mebli i ich kompozycję. W ten trend idealnie wpisuje się moda na odnawianie staroci i nadawanie kolejnego życia nieużywanych już przedmiotów.

Unikamy tutaj wykończeń, do których stosowane są lakiery oraz inne sztuczne wykończenia. Skłaniamy się ku drewnie, ocieplamy wnętrze bawełnianymi tekstyliami oraz budujemy atmosferę dzięki światłu świec. Trend eko w wystroju wnętrz to styl dla kochających spokój, umiar i piękno zawierające się w prostocie kształtów, barw oraz materiałów.

sukienki sklep online masaż całościowy wołomin