Piękny makijaż oka

Każda kobieta pragnie prezentować się nienagannie i zawsze olśniewać świeżością i pięknem. Żadna z nas jednak nie życie w złudzeniu, że realizacja tego postulatu jest możliwa. Nie zmienia to faktu, że staram się sobie pomóc jak możemy. Metod upiększania się jest wiele, choć makijaż rzeczywiście może zdziałać cuda. O ile trzymać się będziemy kilka prostych zasad. Gdy wykonujemy makijaż naszym mottem powinno stać się przysłowie „piękno tkwi w prostocie”. Twarz zdecydowanie nie jest miejscem odpowiednim do nadmiernego wyrażania swojej indywidualności.

Dlatego, trzymajmy się kilku prostych zasad. Pierwszą z nich jest: baza to podstawa. Nawet najpiękniejszy makijaż oka nie będzie nic znaczył jeśli nasza cera pozostanie niezadbana i szara. Dlatego największą uwagę zwrócić należy na odpowiedni dobór podkładu i użycie korektora w miejscach, w których jest to konieczne. Następnie, aby nadać twarzy zdrowego kolorytu, sięgnąć możemy po delikatny odcień różu na policzki. Makijaż oka to sprawa bardzo indywidualna, zależna głównie od indywidualnego kształtu powieki. Ważne jest jednak, aby nie przesadzić z perłowym połyskiem oraz grubością kreski.

We wszystkim zachowajmy umiar i rozwagę, bo proste rozwiązania okazują się najczęściej najlepsze.

dermatoskopia wrocław krzyki Nasze Studium Kosmetyczne to w tej branży najlepsza szkoła policealna Poznań ul. Brzeźnicka 3