Poprawianie brwi

Niewątpliwie brwi są bardzo widocznym elementem naszej twarzy i warto o nie zadbać, by były ładne, zdrowe i były ozdobą podkreślająca nasze oczy. Mogą być zbyt gęste, wtedy je przerzedzamy; jeśli są zbyt rzadkie, możemy je zagęścić; zbyt ciemne rozjaśniamy a za jasne można pofarbować henną.

Obecnie przy bardzo wysokim poziomie rozwoju medycyny, kosmetyki i kosmetologii istnieje wiele możliwości nieinwazyjnego poprawiania naszego wizerunku. Poprawiając brwi możemy zastosować włókno poliestrowo-jedwabne do ich zagęszczenia.

Odpowiednio dobrana barwa i liczba sztucznych włosków spowoduje, że będą wyglądały naturalnie. Taki zabieg podkreśli odpowiednio rysy naszej twarzy, będzie wyrazistą oprawą oczu i na pewno jego efekt utrzyma się przez kilka tygodni.

W naturalny sposób tracimy owłosienie skóry, a więc wypadają nam również włoski z brwi i to jest przyczyna, dla której zabieg zagęszczania łuków brwiowych powinniśmy powtarzać co dwa lub trzy miesiące. Częstotliwość ta jest uwarunkowana indywidualnie.

Lamix - Artykuły papiernicze