Sposoby na rozdwojone końcówki

Rozdwojone końcówki to hasło powtarzane w co drugiej reklamie kosmetyków do włosów. Nic dziwnego – znaczna liczba rozdwojonych włosów potrafi skutecznie zepsuć cały efekt estetyczny fryzury. Rozdwojone końcówki po prostu nie wyglądają zbyt dobrze, a do tego świadczą o tym, że włos nie jest właściwie odświeżony. Co robić, by pozbyć się problemu? Najlepszy sposób, to zwyczajne skrócenie włosów.

Jeśli jednak aktualna długość nad wyraz Ci odpowiada i ani myślisz wybierać się do fryzjera, możesz też postawić na jedną z regeneracyjnych metod. W pierwszej kolejności sięgnij po oliwę z oliwek. To nie tylko zdrowy produkt spożywczy ale również znakomity kosmetyk do włosów. Nałóż podgrzaną oliwę na końcówki na kwadrans przed myciem głowy.

Następnie dokładnie spłucz oliwę. Kolejna metoda to ograniczenie czynników źle wpływających na włosy. Szkodliwe są przede wszystkim grzebienie niskiej jakości oraz zbyt duża ekspozycja na słońce. Sięgnij po dobrą szczotkę i chroń włosy w najbardziej słoneczne dni.

Eleganckie różowe suknie ślubne są najczęściej wybieranymi wśród młodych kobiet