Z wizytą u braffiterki

Niemal każda kobieta ma w zwyczaju krytycznie odnosić się do swojej własnej sylwetki. Na celownik i pierwszy ogień zastrzeżeń idą przeważnie uda, pośladki i biodra.

Tymczasem, niemniej ważnym elementem ciała, który również wymaga szczególnej uwagi – gdyż znacząco wpływa na całokształt wyglądu – jest kobiecy biust. Wcale nie chodzi tu jednak o jego rozmiar, a raczej o sposób jego eksponowania w zależności od posiadanych warunków fizycznych.

Liczne statystyki wskazują na niepokojące zjawisko, które konkretnie dotyczy tego, że Polki nie znają dokładnego rozmiaru swojego biustu, przez co noszą niedopasowane biustonosze. Natomiast każdy dobry stylista oraz znawca mody wie, że nic tak nie deformuje sylwetki jak źle dobrany biustonosz.

Okazuje się bowiem, że odpowiednia bielizna tego typu czyni nas bardziej wyprostowanymi, a przecież każdy wie, że prosta postawa oznacza dobry wygląd –ciało się wydłuża i staje się bardziej smukłe. Chcąc zaoszczędzić czas, a długofalowo pewnie również i pieniądze, dobrze jak najszybciej wybrać się do dobrej braffiterki, której porady mogą okazać się cenne w doborze właściwego dla siebie biustonosza.

Warto, bo tym samym zyskujemy przecież lepszy wygląd.

tuniki z dzianiny www.fundacja-spoleczn.pl